افتخار میکنیم که با امنیت مشغول خدمت رسانی هستیم

آدرس:

تهران - بزرگراه آیت اله سعیدی - شهرک صنعتی چهاردانگه - خیابان 21.5 پژواک - نبش خیابان لادن - ورودی 14 - پلاک 126 - واحد 222

تلفن تماس:

02155284851 02155281975 02155280812-815
شکایت از شرکت های حمل و نقل + شماره تماس اتحادیه

نحوه شکایت از شرکت های حمل و نقل

شکایت از شرکت های حمل و نقل + شماره تماس اتحادیه یکی از مواردی است که به احتمال زیاد خیلی با آن ها در ارتباط باشیم. به دلیل کوتاهی دفتر حمل باری که انجام داده است و یا خساراتی را وارد کرده باشند و یا از کالایی که داشتیم کسری رخ داده باشد، که نمی خواهند آن را پرداخت کنند. به همین دلیل اولین کاری که انجام می دهیم شکایت از دفتر حمل بار است. باید گفت اتحادیه باربری، انجمن هایی هستند که در راستای بهبود و پشتیبانی از وضعیت فعلی تشکیل شده اند تا بتوانند موردی که پیش آمده را به درستی رفع کنند و اگر آن ها نتوانستند رفع کنند پرونده ای تشکیل می دهند که به مراجع قانونی تحویل داده خواهد شد. در ادامه با نحوه شکایت از شرکت های حمل و نقل + شماره تماس اتحادیه باربری آشنا می شویم. پس با ما همراه باشید.

شکایت از شرکت های باربری در تهران

شکایت از شرکت های باربری

ابتدای هر کاری قبل از شکایت از شرکت های باربری باید بدانید دلیل اصلی از شکایت چیست؟

1. به طور مثال اگر کسری باری وجود داشته باشد و نتوانید ثابت کنید که مشکل از طرف راننده باربری بوده، آن وقت دفتر باربری مورد نظر می تواند از شما شکایت کند و حتی خسارتی را هم از شما بگیرد. پس قبل از هر چیزی اطمینان خاطر پیدا کنید که کسری از طرف راننده بوده، در غیر این صورت شما محکوم خواهید شد.

2. مورد دیگری که شکایت از شرکت باربری رخ می دهد، زمانی است که راننده به کالا یا کالاهایی آسیب زده باشد و نخواهد خساراتی را پرداخت کند. آن وقت وظیفه شما که صاحب کالا هستید این است که ابتدای امر با دفتر باربری مورد نظر تماس بگیرید و بگویید راننده در قبال آسیبی که وارد کرده نمی خواهد هزینه ای را پرداخت کند. اگر مشخص شود راننده آسیب زده باشد، دفتر حمل و نقلی که خودرو را برای شما هماهنگ کرده موظف است مشکل را حل کند و جبران خسارت کند و مبلغ را از راننده دریافت کند. اما اگر مشخص شود که راننده آسیب نزده باشد با توافق طرفین مشکل حل خواهد شد. و اگر مشکل همچنان ادامه داشت می توانید با ثبت شکایت از دفتر حمل بار، مبلغ خسارت را دریافت کنید.

3. مورد سومی که می توانید از آن شکایت کنید، خدماتی است که باید باربری و راننده به شما اعطا می کرده و کوتاهی کرده اند. در این باب می توانید با تعزیرات باربری تماس بگیرید و مشکل را حل کنید. شایان ذکر است که بدانید تعزیرات باربری در تهران به چند بخش استان تهران و شهر تهران تقسیم می شود که نسبت به موقعیت منطقه ای خود باید از بازرسی همان منطقه مورد نظر پیگیری خود را انجام دهید.

خب تا این جای کار متوجه شدیم که 3 نوع شکایت می توانیم از باربری مورد نظر داشته باشیم. توجه نمایید قبل از هر گونه شکایت، مشکل را بین خود و باربری حل کنید تا دچار دردسرهای شکایت و دادسرا نشوید.

لوگوی سازمان تعزیزات حکومتی

تعزیرات باربری

تعزیرات باربری یا همان سازمان تعزیرات حکومتی زیر نظر دادگستری کل کشور فعالیت می کند. به طوری که می توانند به طور مستقیم دستور پلمپ یک شرکت، مجموعه، مغازه و … را بدهند.

اما ابتدای امر باید برای امور شکایات خود به سازمان حمل و نقل صنفی مراجعه نمایید و شکایت خود را ثبت نمایید. این سازمان مختص به وانت بار، تاکسی و … می باشد که آدرس وب سایت آن ها http://ehkt.ir می باشد و با مراجعه به صفحه تماس با ما، قبل از مراجعه می توانید نوع شکایت خود را ثبت کنید تا راهنمایی های لازم صورت گیرد.

بعد از آن می توانید شکایت مورد نظر را هم به تعزیرات باربری به آدرس وب سایت https://www.tazirat.gov.ir اعلام نمایید تا پیگیری های لازم از مراجع قانونی انجام شود. در ادامه فایل pdf برای شما آماده شده که می توانید از همین فایل، شماره تماس خود را برای تمامی مراجع قانونی دولتی پیدا کنید.

فایل pdf: شماره تماس ستاد کل مراجع دولتی

شماره تماس تعزیرات باربری + سامانه پیامکی

برای راحتی هر چه تمام تر شما عزیزان، سازمان تعزیرات حکومتی شماره تماس 135 و سامانه پیامکی 300000135 را به طور اختصاصی قرار داده است تا بتوانید هر گونه شکایت را تنها با گرفتن یک شماره ثبت نمایید.

شماره تماس اتحادیه باربری تهران + آدرس

در همین راستا برای شکایت از باربری مورد نظر می توانید با شماره تماس شکایت باربری به صورت مستقیم تماس بگیرید و مشکل خود را اعلام نمایید تا در اولین فرصت شکایت شما را بررسی نمایند.

تلفن های شکایات و پیشنهادات اتحادیه باربری تهران به شرح ذیل می باشد:

66403713 – 66493529- 66988200 – 0216698830

امتیاز شما به این پست
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.