افتخار میکنیم که با امنیت مشغول خدمت رسانی هستیم
cropped-لوگوی-بند-انگشتی-باربری-مرکزی.jpg

تلفن تماس:

02155284851 | 02155281975 | 02155280812-815

تلفن تماس:

02155284851 | 02155281975 | 02155280812-815

آدرس:

تهران - بزرگراه آیت اله سعیدی - شهرک صنعتی چهاردانگه - خیابان 21.5 پژواک - نبش خیابان لادن - ورودی 14 - پلاک 126 - واحد 222

تلفن تماس:

02155284851 | 02155281975 | 02155280812-815
9 ترفند ساده برای بعد از اسباب کشی

9 ترفند ساده برای بعد از اسباب کشی

 

یکی از خسته کننده ترین کارهایی که با آن روبرو هستیم اسباب کشی می باشد. فرقی نمی کند اسباب کشی خانه باشد یا محل کار. پس از مرحله سخت بسته بندی وسایل، نوبت به چیدمان آن است که باید با صبر و حوصله انجام شود. بسیاری از افراد در زمان جابجایی با تعداد زیادی کارتن روبرو می شوند که خودشان هم باورشان نمی شود انقدر وسایل داشته باشند. در این بخش از مقاله های باربری مرکزی قرار است 9 ترفند ساده برای بعد از اسباب کشی را بیان کنیم تا مدت زمان کمتری را برای چیدمان وسایل منزل خود قرار دهید. توجه داشته باشید که برای جابجایی این موارد حتما از خودروی مناسب استفاده کنید.

 

9 ترفند ساده برای بعد از اسباب کشی

بهترین ترفند برای اسباب کشی ساده

نکته ای که خیلی از افراد به آن رعایت نمی کنند انتخاب ساعت بارگیری و خودرویی است که باید به آن توجه داشت تا راحت تر به مقصد برسید و خسته نشید و زمان بیشتری برای چیدمان لوازم خود داشته باشید. برای انتخاب ساعت سعی کنید اول صبح بین ساعت 7 تا 9 صبح شروع به بارگیری کنید تا با ترافیک برخورد نکنید و پس از آن 9 نکته زیر را رعایت کنید تا دچار خستگی کمتری بشوید. می توان گفت نکات زیر بهترین روش چیدمان منزل بعد از اسباب کشی می باشند.

 

1. اولین نکته ای که باید به آن بپردازید انتخاب وسایل بزرگ و قرار دادن آن ها دور از دسترس است. به طور مثال لوازمی مانند یخچال، گاز و … را گوشه ای از منزل بچینید تا جلوی دست شما نباشد. البته ما پیشنهاد می کنیم این دسته از لوازم را مستقیماً سرجای خود قرار دهید و فقط نصب آن ها بماند تا دوباره کاری نداشته باشید برای جابجایی مجدد آن ها. در مواقع می توان گفت (اول از همه تصمیم بگیرید این وسایل را کجا قرار دهید تا راحت تر بتوانید کار کنید.)

2. سعی کنید لوازم را طوری بارگیری کنید تا پس از تخلیه بتوانید آن وسایل را یکجا قرار دهید و دچار سردرگمی نشوید. به طور مثال کلیه لوازم مربوط به آشپزخانه را در یک خودرو قرار دهید تا پس از تخلیه بدانید که این دسته از وسایل مربوط به آشپزخانه است و مستقیماً ببرید داخل آشپزخانه قرار دهید یا برای لوازم اتاق هم به همین اساس کار کنید تا راحت تر باشید.

3. قبل از هر کاری لوازم آشپزخانه را بچینید. می توان گفت آشپزخانه قلب یک ساختمان است و بیشترین وسایل را هم دارد.

4. برخی از کارتن ها را باز نکنید. در واقع می توان گفت تا مطمئن نشید جای آن وسیله کجا است اصلا به آن کارتن دست نزنید چون باعث شلوغی بیشتر می شود.

5. بعد از آن وسایل اتاق را بچینید و سر جای خود قرار دهید. قبل از باز کردن وسایل اتاق هم مشخص کنید که جای هر کدام کجا باشد. مثلا تختخواب رو به پنجره باشد یا نباشد. این نکات ریز باعث می شود زودتر به اتمام وسایل بپردازید.

6. حالا نوبت به چیدن کلیات وسایل است. وسایلی مانند مبلمان و تلویزیون.

7. تزئین خانه مرحله بعدی است که باید انجام دهید. در این مرحله خیالتان راحت است که کلیات چیدمان را انجام داده اید و فقط باید به چیدمان دکور خانه توجه کنید.

8. حالا نوبت به راه اندازی سیستم سرمایش و گرمایش خانه و نصب و راه اندازی وسایلی از قبیل ماشین لباسشویی و یخچال و … است تا کاملا خیالتان راحت باشد و شروع کنید به انجام دادن بقیه کارها.

9. در مرحله آخر نوبت به نظافت است. در این مرحله باید دقت داشته باشید که تمام لوازم را تمیز کنید تا با خیال راحت به استراحت بپردازید.

 

نکات پایانی 9 ترفند ساده برای بعد از اسباب کشی

با این 9 ترفند ساده برای بعد از اسباب کشی که گفته شد، حدود 1 روز زمان برای چیدن وسایل خواهید داشت. البته باید توجه داشته باشید که از بقیه افراد خانواده هم کمک بگیرید تا تسلط بیشتری به چیدمان و نظافت داشته باشید. لازم به ذکر است در نظر داشته باشید قبل از انجام این موارد باید نکات لازم برای اسباب کشی را بدانید تا راحت تر کار خود را پیش ببرید.

 

در دامه می توانید روش صحیح اسباب کشی را مطالعه نمایید تا راحت تر جابجایی خود را انجام دهید.

امتیاز شما به این پست
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.