افتخار میکنیم که با امنیت مشغول خدمت رسانی هستیم
cropped-لوگوی-بند-انگشتی-باربری-مرکزی.jpg

تلفن تماس:

02155284851 | 02155281975 | 02155280812-815

تلفن تماس:

02155284851 | 02155281975 | 02155280812-815

آدرس:

تهران - بزرگراه آیت اله سعیدی - شهرک صنعتی چهاردانگه - خیابان 21.5 پژواک - نبش خیابان لادن - ورودی 14 - پلاک 126 - واحد 222

تلفن تماس:

02155284851 | 02155281975 | 02155280812-815
10 نکته مهم انتخاب باربری مناسب

10 نکته مهم انتخاب باربری مناسب

شاید برای شما هم رخ داده باشد که برای جابجایی اثاثیه منزل به دنبال یک دفتر حمل بار با قیمتی مناسب بوده اید، اما به دلیل وجود باربری های دیگری که در سطح شهر هستند و قیمت های عجیب و غریبی را ازائه می دهند. در این مقاله قصد داریم به 10 نکته مهم انتخاب باربری مناسب اشاره کنیم تا بدانید در انتخاب یک دفتر حمل بار باید به چه مواردی دقت نمایید. نکته مهم انتخاب یک شرکت با کیفیت و با قیمت مناسب پشتیبانی آن است. پس در ادامه با ما همراه باشید.

10 نکته مهم انتخاب باربری مناسب

 

10 نکته مهم انتخاب باربری مناسب به چه مواردی بستگی دارد؟

1. سابقه دفتر باربری

در بیشتر اوقات ممکن است برای انتخاب شرکت باربری نتوانیم تصمیم راحتی را بگیریم. به دلیل اینکه ارزش کالای ما چند صد میلیون تومان می تواند باشد. بهترین و مورد اعتمادترین راه برای اینکه بدانیم آن شرکت یا دفتر حمل بار معتبر می باشد یا نمی باشد داشتن کد باربری می باشد. کد باربری معمولا عددی 2 الی 3 رقمی است که به دفاتر حمل بار ارائه می شود که زیر نظر اتحادیه باربری خواهند بود. یکی دیگر از راه های اعتماد به دفتر باربری، خواندن نظرات در سایت و یا شبکه های اجتماعی آن دفتر باربری می باشد.

2. پرسش از دوستان

یکی از نکات مهم در انتخاب باربری پرسیدن از دوستانی است که با آن مجموعه همکاری داشته اند. بهترین پیشنهادها همیشه از طرف کسانی است به آن ها اعتماد دارند.

3. قیمت مناسب دفتر حمل بار

از نکات بسیار مهم که افراد در انتخاب شرکت باربری به آن توجه بسیاری دارند قیمت مناسب باربری در ارائه آن خدماتی است که ارائه می دهد. نکته ای که مهم می باشد انتخاب دفتر باربری با کیفیت و قیمت مناسب است. اما باید توجه داشته باشید که قیمت های ارزان به این معنی نیست که می توانیم به آن ها اعتماد کنیم. بهتر است قبل از انتخاب باربری مناسب، درباره صحت و کیفیت خدمات آن تحقیق نمایید.

4. انتخاب ماشین باربری مناسب

انتخاب ماشین دیگر موردی است که باید به آن توجه نمایید. باید یادآور باشید که انتخاب خودرو به دلایل مختلفی بستگی دارد. اعم از نوع وسایل برای حمل، مسافت مورد نظر و شرایط آب و هوایی.

 

مواردی که باید در این مورد به آن دقت نمایید به شرح ذیل می باشد.

 

  • مقدار فضای خالی در خودرو باعث می شود وسایل به یکدیگر برخورد کنند و آسیب ببینند.
  • در بعضی مواقع خودروهای بزرگ با ممنوعیت تررد مواجه هستند.
  • توجه داشته باشید که هزینه خودروهای باری با یکدیگر متفاوت می باشد.
  • انتخاب خودروی بزرگ در بعضی مواقع باعث می شود نتوانید در کوچه ها به راحتی عبور کنید و ممکن است مسافت طولانی وسایل خود را به سختی حمل نمایید. و خستگی کارگران موجب می شود آسیب به وسایل وارد شود.

5. ارائه بیمه و بارنامه

توجه داشته باشید برای حمل کالا حتما به شرکت هایی اعتماد کنید که دارای کد باربری می باشند و برای حمل اثاثیه، بیمه و بارنامه را به شما تحویل دهند. تا در صورت نیاز بتوانید بیمه و بارنامه را به پلیس راه تحویل دهید. یکی دیگر از مزیت داشتن بیمه و بارنامه خطرات متعددی است که در حین جابجایی امکان دارد رخ دهد. خطراتی از قبیل تصادف، آتش سوزی و … که با داشتن بیمه و بارنامه بر عهده موسسات حمل و نقل می باشد. وجود بیمه نامه موجب ایجاد اطمینان و آسودگی مشتری می شود.

6. سرعت مناسب باربری

نکته مهم دیگری که باید رعایت کرد سرعت مناسب باربری برای ارسال خودرو به محل بارگیری می باشد که بسیار اهمیت دارد.

7. نیروی مجرب

استفاده از نیروی مجرب باعث می شود دقت بالایی در بارگیری داشته باشد و همین دقت بالا باعث می شود تا از بروز صدمات احتمالی جلوگیری شود. با بهره گیری از نیروی آموزش دیده کالاهای مد نظر در کمال آرامش و امنیت جابجا می شوند.

8. دقت و کیفیت مناسب باربری

یکی از مسائل مهمی که باید در انتخاب باربری به آن توجه داشته باشید کیفیت باربری و دقت بالای رانندگان آن است که از آسیب خوردن به وسایل هایتان جلوگیری می کنند و نکته مهمی که دارد از لوازم مخصوص برای حمل بار استفاده می کنند تا به صورت ایمن بسته شوند.

9. پرسش از آژانس املاک

یکی از راه هایی که می توان به یک آژانس حمل بار اعتماد کنیم، پرسیدن از آژانس املاک می باشد. زیرا طبق معاملاتی که در دفاتر آن ها انجام می شود به صورت مکرر می توان گفت با دفاتر خدمات حمل بار کار می کنند و آشنایی دارند که کدام موسسه حمل بار خدمات مناسبی را ارائه می دهد.

10. اعتماد به خود

بهترین انتخاب در لحظه ای که از موارد بالا نمی توان استفاده کرد، اعتماد به غریزه خودمان است. غریزه انسان در مواقع خاص و ضروری بهترین تصمیم را می گیرد.

  • با توجه به 10 نکته مهم انتخاب باربری مناسب به راحتی می توانید موسسه حمل بار را به درستی انتخاب نمایید و نگرانی های خود را از ببین ببرید.
امتیاز شما به این پست

5 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.